Отзывы о компании Pegas. Опалення та водопостачання
Ирина Г.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Ирина, дякуємо!
anatolyj a.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Рекомендую продавця
Комментарий продавца
Анатолій, дякуємо!
Виталий Ф.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Виталий, дякуємо!
Мельник Р.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Роман ,дякуємо!
сергей м.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
сергей, дякуємо!
Іван Г.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Иван,дякуємо!
Владислав Г.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Владислав, дякуємо!
Альона С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Безмежна вдячність працівникам і магазину. Товар відповідає фото і опису, заповнений гарантійний талон (що не завжди роблять інші магазини). Відправка блискавична, так як мені було дуже потрібно швидко, мені відправили і на наступний день після замовлення я уже отримала, і навіть чоловік протестував і викачав вигрібну яму. Однозначно рекомендую магазин, гарна якість товару, ввічливі професійні працівники, доступні ціни. Він покупки одні позитивні емоції. Дякую Вам.
Олександр В.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Олександр, дякуємо!
Іван Ш.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Приємно мати справу з такими відповідальними людьми.Дякую.
Ирина, дякуємо!
Рекомендую продавця
Анатолій, дякуємо!
Виталий, дякуємо!
Роман ,дякуємо!
сергей, дякуємо!
Иван,дякуємо!
Владислав, дякуємо!
Безмежна вдячність працівникам і магазину. Товар відповідає фото і опису, заповнений гарантійний талон (що не завжди роблять інші магазини). Відправка блискавична, так як мені було дуже потрібно швидко, мені відправили і на наступний день після замовлення я уже отримала, і навіть чоловік протестував і викачав вигрібну яму. Однозначно рекомендую магазин, гарна якість товару, ввічливі професійні працівники, доступні ціни. Він покупки одні позитивні емоції. Дякую Вам.
Олександр, дякуємо!
Приємно мати справу з такими відповідальними людьми.Дякую.
Іван, дякуємо вам за відгук! Нехай вам служить!