Відгуки про компанію Pegas. Опалення та водопостачання
Ирина Г.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Ирина, дякуємо!
anatolyj a.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Рекомендую продавця
Коментар продавця
Анатолій, дякуємо!
Виталий Ф.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Виталий, дякуємо!
Мельник Р.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Роман ,дякуємо!
сергей м.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
сергей, дякуємо!
Іван Г.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Иван,дякуємо!
Владислав Г.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Владислав, дякуємо!
Альона С.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Безмежна вдячність працівникам і магазину. Товар відповідає фото і опису, заповнений гарантійний талон (що не завжди роблять інші магазини). Відправка блискавична, так як мені було дуже потрібно швидко, мені відправили і на наступний день після замовлення я уже отримала, і навіть чоловік протестував і викачав вигрібну яму. Однозначно рекомендую магазин, гарна якість товару, ввічливі професійні працівники, доступні ціни. Він покупки одні позитивні емоції. Дякую Вам.
Олександр В.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Олександр, дякуємо!
Іван Ш.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Приємно мати справу з такими відповідальними людьми.Дякую.
Ирина, дякуємо!
Рекомендую продавця
Анатолій, дякуємо!
Виталий, дякуємо!
Роман ,дякуємо!
сергей, дякуємо!
Иван,дякуємо!
Владислав, дякуємо!
Безмежна вдячність працівникам і магазину. Товар відповідає фото і опису, заповнений гарантійний талон (що не завжди роблять інші магазини). Відправка блискавична, так як мені було дуже потрібно швидко, мені відправили і на наступний день після замовлення я уже отримала, і навіть чоловік протестував і викачав вигрібну яму. Однозначно рекомендую магазин, гарна якість товару, ввічливі професійні працівники, доступні ціни. Він покупки одні позитивні емоції. Дякую Вам.
Олександр, дякуємо!
Приємно мати справу з такими відповідальними людьми.Дякую.
Іван, дякуємо вам за відгук! Нехай вам служить!